IV liga: Polonia Pasłęk zremisowała ze Stomilem II w Olsztynie 1:1

2014-08-13 20:17:52(ost. akt: 2014-08-13 20:36:43)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Piłkarze IV-ligowej Polonii Pasłęk zremisowali w środę (13.08) ze Stomilem II w Olsztynie 1:1. Drużyna Rafała Starzyńskiego była blisko wywiezienia trzech punktów, prowadziła do 85. minuty, ale gospodarze wyrównali po golu Kamila Stankiewicza.
Polonia rozpoczęła ligę w sobotę od porażki z Warmiakiem Łukta 2:4. W środę w Olsztynie gra pasłęczan wyglądała lepiej. W meczu ze Stomilem II objęli prowadzenie w 21. min - po dośrodkowaniu w pole karne Jakub Błażewicz głową pokonał bramkarza gospodarzy.

Polonia długo utrzymywała korzystny dla siebie wynik i mogła zdobyć kolejne gole. Na pięć minut przed końcem spotkania Kamil Stankiewicz uratował Stomilowi II jeden punkt.

W drużynie Rafała Starzyńskiego zadebiutowało dwóch wychowanków Olimpii Elbląg: Kamil Piotrowski (ostatnio Pomowiec Gronowo Elbląskie) i w bramce Paweł Grabowski (ostatnio Błękitni Stare Pole). Polonia po dwóch kolejkach spotkań zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Stomil II Olsztyn - Polonia Pasłęk 1:1 (0:1)
0:1 - Błażewicz (21), 1:1 - Stankiewicz (85)